szczegóły
(także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię)
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 136Ewa Grabowska
Jacek Kalita
7.0
18.0
MASpójnia II Warszawa
SPÓJNIA Warszawa
64.0540120
 262Paulina Klimentowska
Piotr Ilczuk
2.5
18.0
MA
SL
KB POLFA Warszawa
Piast Gliwice
62.3337112
 311Uschi Husten
Marek Drukier
5.0
2.5
SWE
PM
 
GTB Gdańsk
60.8535106
 447Małgorzata Pawłowska
Jarosław Ostrowski
2.5
7.0
WP
SL
UKB Kleks Szamotuły
Piast Gliwice
60.1332101
 519Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
2.5
18.0
MAPAN SAMOCHODZIK Ciechanów
SPÓJNIA Warszawa
58.703097
 655Marta Maj
Jan Moszyński
12.0
12.0
LDWZBS II Michalczyk i Prokop
WZBS II Michalczyk i Prokop
58.112893
 737Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
7.0
7.0
MACK Żyrardów
CK Żyrardów
56.712690
 821Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
4.0
18.0
WPNOWAKOWSKI Poznań
NOWAKOWSKI Poznań
56.122487
 931Jolanta Ziętara
Rafał Junik
4.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
Budowlani Chodzież
55.862284
 1059Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0
SLTCK Tarnowskie Góry
TCK Tarnowskie Góry
55.572082
 1124Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSKS AZS Polit.III Wrocław
KS AZS Polit.III Wrocław
54.711880
 1239Zofia Mikołajczyk
Artur Wójcik
2.5
12.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Progress I Ostrzeszów
54.691678
 1317Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
1.5
18.0
WP
PM
Dąbrówka Amu-Mera Poznań
FESTIWAL Słupsk
54.271476
 1413Danuta Kazmucha
Leszek Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
LB
Dąbrówka Amu-Mera Poznań
GSBS Gomad Gorzów
54.221274
 1549Katarzyna Dufrat
Cezary Krzemiński
2.5
18.0
DS
PM
KS AZS Polit.III Wrocław
FESTIWAL Słupsk
54.121072
 1643Joanna Wielechowska
Kazimierz Wielechowski
7.0
7.0
MADRUŻYNA Ostrołęka
DRUŻYNA Ostrołęka
53.59870
 1723Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
12.0
12.0
OPMKS Strzelce Opolskie
MKS Strzelce Opolskie
53.13768
 1858Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
1.5
7.0
WPTakrys Oborniki
Takrys Oborniki
52.64666
 1930Joanna Małecka
Mirosław Małecki
1.0
7.0
WPDąbrówka Las Poznań
Jolenta Gniezno
52.27564
 2018Dorota Śmietana
Radosław Sielczak
2.5
1.5
PM
ZP
STB Słupsk
KONTRA Koszalin
52.03462
 2125Ewa Malanowska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS Polit.VI Filia WB Wrocław
KS AZS Polit.VI Filia WB Wrocław
51.48360
 2248Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
2.5
12.0
WPSystem Poznań
NZBS Piła
51.46258
 2329Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
2.5
18.0
MA
DS
SINGLETON Warszawa
SYGNITY AZS Polit.I Wrocław
51.22156
 2454Marta Machalińska
Apolinary Kowalski
4.0
18.0
MAM.C.K. Milanówek
PRATERM Warszawa
51.03 54
 2534Justyna Stankiewicz
Krzysztof Jassem
1.5
18.0
WP
DS
Poznańska Asocjacja Brydżowa
SYGNITY AZS Polit.I Wrocław
50.87 52
 2661Beata Bojarska
Artur Pomarański
2.5
0.5
WP
ZP
Alpol Poznań
SINGLETON Szczecin
50.80 50
 2738Joanna Sroka
Jan Pędziński
0.5
1.5
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka Handom Poznań
49.74 48
 2842Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
2.5
4.0
SLAlternator-Serwis Sosnowiec
Alternator-Serwis Sosnowiec
49.70 46
 2952Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
12.0
WPCatman Polska II Poznań
CATMAN POLSKA Poznań
49.69 44
 3044Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
2.5
12.0
KPKKKN Bydgoszcz
Chemik Megazec Bydgoszcz
49.28 42
 3160Anna Mandecka
Lesław Mandecki
4.0
1.5
MASINGLETON Warszawa
SINGLETON Warszawa
49.20 40
 3220Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
1.5
4.0
WPSed Lex Złotów
Jagiellonka Piła
48.93 38
 3353Swietłana Bodrenkowa
Andrey Orlovich
4.0
12.0
PDSINGLETON Podlaski
Katok SL Mińsk
48.71 36
 3451Maria Wójcik
Janusz Gawęcki
2.5
18.0
SWSplinter Quickpack I Jędrzejów
GSM OK Ostrowiec Świętokrzyski
48.65 34
 3512Maria Tomczewska
Bolesław Ostrowski
4.0
12.0
PMGDYŃSKI CECH Gdynia
STB Słupsk
48.26 32
 3657Karolina Dostatnia
Marcin Pędziński
1.0
12.0
WPDąbrówka Handom Poznań
Dąbrówka Starka Poznań
47.81 30
 3735Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
0.5
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Poznańska Asocjacja Brydżowa
46.66 28
 3828Teresa Olczyk
Michał Włoszek
4.0
4.0
MA
KP
CK Żyrardów
BIN Aleksandrów Kujawski
46.55 26
 3941Juste Rotomskyte
Erikas Vainikonis
 
4.0
PDSTB Suwałki
Katok SL Mińsk
46.55 24
 4022Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MASpójnia II Warszawa
Spójnia II Warszawa
45.94 22
 4132Aneta Jarmocik
Włodzimierz Buze
1.5
18.0
ZP
MA
SINGLETON Szczecin
EURO AGRO CENTRUM I
45.75 20
 4245Katarzyna Paluchowska
Tomasz Paluchowski
0.5
12.0
MAM.C.K. Milanówek
EURO AGRO CENTRUM I
45.42 18
 4333Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
1.5
2.5
PMLOS Gdańsk
LOS Gdańsk
45.22 16
 4415Honorata Gurzyńska
Bartosz Stępień
0.5
2.5
PMSTB Słupsk
STB Słupsk
43.45 14
 4527Alicja Dykier
Michał Nowaczyk
4.0
2.5
WPAZS AE Poznań
AZS AE Poznań
43.29 12
 4616Olga Jackiewicz
Paweł Małecki
1.0
4.0
WPDąbrówka Las Poznań
Jolenta Gniezno
42.46 10
 4746Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
1.5
2.5
DSKS Korpus I Wrocław
KS Korpus III Wrocław
41.98 8
 4840Justyna Stramecka
Tomasz Stramecki
 
 
SL 
 
41.35 6
 4914Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
2.5
4.0
MA
MP
PiK D.K. Sierpc
 
41.11 4
 5026Jolanta Jacoszek
Marek Bukowski
1.5
2.5
WPZiemowit Złotów
Jagiellonka Piła
39.92 2
 5156Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
1.5
4.0
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna
SBS 1 Międzyrzecz
37.25  
 5250Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
1.0
1.5
KPBUDKRUSZ Aleksandrów Kujawski
BUDKRUSZ Aleksandrów Kujawski
28.88  

 

 Pary.4.1.0.8 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2009-06-12 o 11:31:25