52. Poznański Kongres Brydżowy
II Kongresowy Turniej Par
1 czerwca 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 139Paweł Jassem
Mikołaj Taczewski
13.0
13.0
WP
SL
Dąbrówka Starka Poznań
GKS Piast I Gliwice
66.0848140
 248Piotr Jassem
Krzysztof Jassem
7.0
24.0
WP
DS
Connector Poznań
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
61.3245132
 335Paweł Niedzielski
Ryszard Pałasz
18.0
4.0
WPCONSUS Kalisz
PAB Poznań
59.3943126
 444Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów 58.4740121
 583Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
2.5
1.5
LD
DS
 
KS AZS PWR V Wrocław
58.3038117
 625Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
19.0
13.0
PDKatok SL Mińsk 56.7836113
 782Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
4.0
2.0
WPSystem Poznań
Budowlani Poznań
56.5233110
 855Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  56.4231107
 913Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
4.0
4.0
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 56.3229104
 1076Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
12.0
7.0
PDKatok SL Mińsk 56.3026102
 1114Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
12.0
18.0
KPChemik Bydgoszcz 56.1424100
 1264Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
2.5
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 55.102298
 1311Waldemar Jaworski
Andrzej Pawlak
7.0
12.0
SL
WP
Silesia I Gliwice
PAB Poznań
55.031996
 1489Ewa Miszewska
Apolinary Kowalski
18.0
24.0
WPMY PO-WA Poznań
KURT-ROYCE Poznań
54.991794
 1585Adam Skalski
Zdzisław Beling
7.0
18.0
WPConsus II Kalisz 54.841592
 1619Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 54.631290
 1716Antoni Sękowski
Roman Budzik
18.0
13.0
PMALFA Gdynia 54.501088
 1854Jakub Wojcieszek
Wojciech Kaźmierczak
7.0
7.0
WP
MA
Dąbrówka Starka Poznań
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
54.311086
 1927Bogusz Nalazek
Zdzisław Kunc
7.0
7.0
KP
DS
Forta Rogowo
KS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój
54.29984
 2062Jarosław Ostrowski
Cezary Serek
13.0
7.0
WPConnector Poznań 54.20982
 2178Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
2.5
4.0
WPDalkia ZEC Poznań
Dąbrówka Poznań
54.13880
 2268Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
7.0
7.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Fikot Trefl Poznań
53.91878
 2328Dominik Filipowicz
Jarosław Cieślak
12.0
13.0
WPCONSUS Kalisz 53.43876
 2471Piotr Wiankowski
Lech Kurowski
12.0
7.0
MA
DS
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
KS AZS PWR II WROCŁAW
53.32774
 2520Jacek Kalita
Piotr Gawryś
19.0
24.0
MAASKO-TECH Spójnia Warszawa
Singleton Warszawa
53.23772
 2621Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPBudowlani Poznań 53.06670
 2775Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
12.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
53.01668
 2866Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 52.98666
 2937Thomas Gotard
Marie Eggeling
4.0
2.5
WP  52.64564
 3072Marek Klatkiewicz
Tomasz Wasilewski
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły 52.04562
 3145Józef Grewling
Marek Juszczak
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno
Gośliniak Murowana Goślina
51.67460
 3232Hieronim Nowacki
Włodzimierz Bąk
4.0
4.0
WPBudowlani Poznań
IOR I Poznań
51.48458
 3359Piotr Łopusiewicz
Łukasz Gaweł
2.5
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
51.30456
 3467Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
12.0
4.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
SDK Tczew
50.91354
 3563Artur Pomarański
Jerzy Radomski
2.0
7.0
ZP
SL
ZZBS Szczecin
EDGAS Chorzów
50.58352
 3636Janusz Zwierzyński
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPPAB Poznań
Budowlani Chodzież
50.55250
 3774Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.0
1.0
WPFikot Trefl Poznań 50.29248
 3857Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
12.0
18.0
WPPAB Poznań 50.25246
 3958Rafał Gardzielewski
Olech Bestrzyński
7.0
13.0
WPMY PO-WA Poznań 50.15144
 4043Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 50.03142
 4142Przemysław Polowczyk
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 49.91 40
 4230Marek Jaworski
Tomasz Pilch
7.0
18.0
MP
SL
SBS Alf Tarnów Nowy Sącz
Silesia I Gliwice
49.41 38
 4386Tadeusz Laszczak
Łukasz Brede
4.0
13.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
49.34 36
 4477Maciej Wybranowski
Aleksandra Graczyńska
4.0
4.0
WPIOR I Poznań
Kopernik Poznań
49.20 34
 4524Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
 
 
MASingleton Warszawa 49.18 32
 4617Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
7.0
WPe-shuster.pl 49.16 30
 4761Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
18.0
12.0
MAKRAJEWSKI SYNTEX Łowicz
Spójnia II Warszawa
48.95 28
 4846Adam Ilkiewicz
Andrzej Jabłoński
2.5
2.0
ZPMIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA 2 Mielno 48.70 26
 4956Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
1.0
2.0
DSKS AZS PWR X Wrocław 48.69 24
 5049Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
7.0
12.0
LBKart-El Gorzów 48.48 22
 5131Jan Gardocki
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
PD
WP
SM Zachęta Białystok
Poznańska Asocjacja Brydżowa
48.45 20
 5280Włodzimierz Starkowski
Marian Kupnicki
19.0
15.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
CONSUS Kalisz
47.96 18
 5322Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Rodziewicz
7.0
2.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
IOR II Poznań
47.93 16
 5441Yan Shpuntou
Ilya Shpuntou
2.5
4.0
LBGSBS OSiR 1 Skwierzyna 47.81 14
 5518Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
7.0
4.0
WPIOR I Poznań 47.79 12
 5673Marcin Bojarski
Olga Długosz
2.5
2.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
CKiS Skawina II
47.26 10
 5738Jacek Kufel
Alina Arndt-Kufel
2.0
1.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa 47.07 8
 5826Jerzy Nowak
Stanisław Janik
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież
Bridge Club MOSiR Wałcz
46.85 6
 5979Kamil Duczmal
Mikołaj Duczmal
1.0
1.0
WPDąbrówka GD I Poznań 46.71 4
 6084Piotr Busse
Jerzy Mścisz
18.0
12.0
WPMY PO-WA Poznań
Dąbrówka Starka Poznań
46.68 2
 6115Jacek Grzelczak
Przemysław Błaszczyk
7.0
12.0
LDBINŻ Bełchatów
KDK 1 Kutno
46.47  
 6240Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów 46.46  
 6353Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0
DS
ZP
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
ZOIM Szczecin
45.81  
 6490Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MPTS Wisła Kraków 45.50  
 6565Katarzyna Tyszkiewicz
Jakub Jagodziński
2.5
2.5
PM
LU
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
KURZAWKA ŁĘCZNA
45.46  
 6634Robert Nowicki
Marcin Pędziński
13.0
13.0
WPDąbrówka Starka Poznań 44.38  
 6787Wojciech Wójciak
Przemysław Kacprzak
4.0
2.0
KPWodociągi Włocławek 44.22  
 6850Barbara Gotard
Tomasz Gotard
5.0
19.0
GER
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
44.16  
 6960Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
2.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
43.68  
 7029Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
0.5
1.5
WPDąbrówka GB Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
43.49  
 7112Kazimierz Wielechowski
Waldemar Burakowski
7.0
13.0
MASingleton Warszawa
NOWOGAMES Warszawa
43.48  
 7252Jacek Leśniczak
Edward Kaczmarek
13.0
13.0
WPUnia I Leszno
Poznańska Asocjacja Brydżowa
42.41  
 7370Marcin Szymański
Bartosz Kaczmarek
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
Dąbrówka GD I Poznań
42.10  
 7481Maria Tomczewska
Łukasz Kalbarczyk
7.0
4.0
PM
MA
PIANPUR Sierakowice
AZS UW 1
41.97  
 7547Mateusz Korkosiński
Kamil Wszędybył
1.0
0.5
LDMKS Jedynka II Łódź 41.85  
 7669Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPSokoły Poznań 41.23  
 7723Jerzy Szukała
Kazimierz Puczyński
2.5
12.0
MA 
MILAN CPK Milanówek
40.84  
 7851Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań 40.39  
 7988Tomasz Kozłowski
Maciej Dąbrowski
1.0
1.0
MAY&B Warszawa 39.72  
 8033Michał Kałczyński
Kacper Pędziński
1.0
1.5
WPDąbrówka GD I Poznań 37.34  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-06-01 o 21:53:51