I Kongresowy Turniej Par
czwartek, 30 maja 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 159Marcin Pędziński
Piotr Tuczyński
13.0
12.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  67.3450140
 261Piotr Zatorski
Michał Klukowski
13.0
7.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław -0.50 62.9946132
 312Stanisław Gołębiowski
Tomasz Winciorek
18.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
  59.8942126
 423Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
2.5
2.0
MA
DS
AZS I UW Warszawa
KS AZS PWR VIII Wrocław
  59.3738121
 558Radosław Szczepański
Cezary Krzemiński
18.0
18.0
KP
PM
Jantar Toruń
FESTIWAL Słupsk
  58.9535117
 654Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
13.0
18.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  58.7831113
 731Paweł Szymaszczyk
Rafał Marks
4.0
4.0
MAAZS IV UW Warszawa
AZS II UW Warszawa
  58.3427110
 841Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0
ZPZOIM Szczecin  57.9324107
 936Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
13.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  57.5920104
 1024Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo  56.0616102
 1147Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
7.0
MP
PK
TS Wisła Kraków
Elektromontaż Rzeszów
  55.9113100
 1218Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
7.0
KPKonkret Chełmno  54.621098
 1319Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
4.0
2.5
MPMPEC I Tarnów  54.401096
 1432Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
12.0
7.0
WM
PM
SBS Pale Franki Elbląg
DARLES SANTERM Gdańsk
  53.96994
 1522Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Pałasz
12.0
4.0
WPKTB Konin  53.73892
 1620Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  53.62890
 1763Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
13.0
13.0
WPKS UNIA Leszno  53.51788
 1845Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
15.0
15.0
WPCONSUS Kalisz  53.44686
 1957Piotr Wiankowski
Maciej Bystrzejewski
12.0
7.0
SW
PM
SPS CONSTRUCTION I Kielce
KOSMETERIA Żukowo
  53.09684
 2062Justyna Stachowiak
Ewa Mielcarzewicz
2.5
4.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
System Poznań
  52.41582
 2151Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LD
LB
KDK1 Kutno
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
  52.37580
 2213Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
2.5
7.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
Fikot Trefl Poznań
  51.60478
 2335Michał Nowosadzki
Adam Błachnio
19.0
7.0
WP
KP
CONSUS CARBON Kalisz
Konkret Chełmno
  51.45376
 2425Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WPIOR III Poznań
System Poznań
  51.43374
 2548Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
18.0
4.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  51.39272
 2646Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
13.0
7.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  50.59170
 2756Jan Pędziński
Sammy Bałdysz
2.5
2.0
WP
DS
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
MKS Zakrzów Wrocław
  50.49168
 2815Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
4.0
 
WPWełna Skoki
PAB Poznań
  50.15 66
 2938Łukasz Frąckowiak
Bartosz Kaczmarek
1.5
1.5
LB
WP
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
Dąbrówka ASKO Fresh Poznań
  49.82 64
 3049Piotr Walczak
Piotr Busse
19.0
18.0
WPCONSUS Kalisz
PO-WA Poznań
  49.72 62
 3150Marek Jaworski
Tomasz Pilch
7.0
18.0
MP
SL
Topla-Prądniczanka Kraków
Silesia I Gliwice
  49.62 60
 3221Tobias Polak
Michel Schols
5.0
5.0
NED   49.22 58
 3328Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
7.0
24.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  48.37 56
 3443Włodzimierz Starkowski
Jarosław Ostrowski
19.0
13.0
DS
MA
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  48.00 54
 3542Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WPIOR I Poznań  47.73 52
 3640Tomasz Gotard
Barbara Gotard
19.0
5.0
PM
GER
ANDRZEJKI Gdańsk
 
  47.70 50
 3739Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR Starachowice
SPS CONSTRUCTION I Kielce
  47.00 48
 3844Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.5
2.0
PMBUDMOR Władysławowo  46.61 46
 3955Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
4.0
4.0
PD 
Katok SL Mińsk
  46.48 44
 4027Bolesław Ostrowski
Marek Pietrzak
13.0
2.5
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe  45.85 42
 4160Jan Pawlikaniec
Stanisław Janik
4.0
12.0
DS
WP
MKS Nysa III Zgorzelec
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
  44.68 40
 4252Yauheni Hardzei
Andrei Chayeuski
1.5
1.5
PDVIR  44.40 38
 4353Jacek Kalita
Michał Kwiecień
19.0
24.0
WP
DS
CONSUS CARBON Kalisz
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
  44.25 36
 4434Jan Borychowski
Andrzej Witkowski
12.0
18.0
WPOaza Kórnik  43.78 34
 4516Bob Donkersloot
Pim Coppens
5.0
5.0
NED   43.43 32
 4611Jerzy Nowak
Janusz Kalida
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież
KURT-ROYCE Poznań
  42.95 30
 4737Zbigniew Kaczorowski
Janusz Kopras
1.5
2.0
WPKaro Poznań
IOR III Poznań
  41.70 28
 4833Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
0.5
WPCybinka Poznań  41.01 26
 4929Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPIOR I Poznań  40.13 24
 5017Thomas Gotard
Marie Eggeling
4.0
2.5
WP   39.86 22
 5114Marcin Szymański
Bartosz Pędziński
2.0
1.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań  38.54 20
 5230Mirosław Szparaga
Przemysław Kacprzak
4.0
2.5
KPGamma Logistic Włocławek  38.34 18
 5326Beata Bojarska
Jerzy Roszak
4.0
7.0
WPChaos Gniezno  36.89 16

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-05-30 o 14:53:20