III Kongresowy Turniej Par - cav.uśr.
o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Poznania

Poznań, 31 maja 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 151Andrzej Gołygowski
Lech Sadoś
7.0
12.0
WP
MA
KTB Konin
TEAM Ciechanów
  63.8750140
 269Adam Błachnio
Michał Nowosadzki
7.0
19.0
KP
WP
Konkret Chełmno
CONSUS CARBON Kalisz
  58.1647132
 374Olech Bestrzyński
Piotr Tuczyński
13.0
12.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  51.0144126
 411Rafał Jagniewski
Wojciech Gaweł
18.0
13.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  46.6241121
 561Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  43.3039117
 623Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
18.0
18.0
PM
KP
FESTIWAL Słupsk
Jantar Toruń
  41.9336113
 728Ryszard Pałasz
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
WPKTB Konin
Prosna Kalisz
  41.7533110
 850Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPBudowlani Chodzież  41.3731107
 932Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
13.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  39.3528104
 1012Jacek Leśniczak
Edward Kaczmarek
13.0
13.0
WPKS UNIA Leszno  38.9325102
 1147Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
18.0
4.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  34.8423100
 1220Thomas Gotard
Marie Eggeling
4.0
2.5
WP   30.762098
 1355Tobias Polak
Michel Schols
5.0
5.0
NED   27.041796
 1448Adam Kozłowski
Janusz Zwierzyński
12.0
7.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
Oaza Kórnik
  26.471594
 1571Michał Klukowski
Piotr Zatorski
7.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław  24.991292
 1679Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
7.0
KPKonkret Chełmno  24.801090
 1737Marek Jaworski
Tomasz Pilch
7.0
18.0
MP
SL
Topla-Prądniczanka Kraków
Silesia I Gliwice
  24.501088
 1881Grażyna Busse
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
7.0
4.0
WPPO-WA Poznań
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
  18.95986
 1982Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
12.0
7.0
WM
PM
SBS Pale Franki Elbląg
DARLES SANTERM Gdańsk
  16.99984
 2041Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
2.5
2.0
KPBIN Aleksandrów Kujawski  16.09882
 2129Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
2.5
WPPAB Poznań
Alpol Poznań
  15.98880
 2215Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LD
LB
KDK1 Kutno
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
  15.58878
 2345Piotr Walczak
Piotr Busse
19.0
18.0
WPCONSUS Kalisz
PO-WA Poznań
  14.96776
 2431Ewa Harasimowicz
Ewa Sobolewska
13.0
13.0
MA
DS
Singleton Warszawa
KS AZS PWR Wrocław
  14.87774
 2542Mateusz Sobczak
Piotr Marcinowski
2.5
2.0
MA
DS
AZS I UW Warszawa
KS AZS PWR VIII Wrocław
  14.27672
 2630Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
4.0
2.5
MPMPEC I Tarnów  13.75670
 2725Sławomir Niajko
Maciej Bielawski
7.0
4.0
ZPZOIM Szczecin  12.27568
 2857Dominik Filipowicz
Jarosław Cieślak
15.0
15.0
WPCONSUS Kalisz  12.07566
 2977Anna Sarniak
Cathy Bałdysz
18.0
13.0
WPConnector Poznań  11.38464
 3052Andrzej Kozikowski
Łukasz Golder
12.0
4.0
LD
SL
KDK1 Kutno
Silesia Gliwice
  10.99462
 3168Włodzimierz Starkowski
Marek Wójcicki
19.0
18.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
KS UNIA WINKHAUS Leszno
  10.42360
 3238Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
2.5
4.0
KPGamma Logistic Włocławek  10.13358
 3340Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.5
2.0
PMBUDMOR Władysławowo  8.32356
 3444Piotr Wiankowski
Maciej Bystrzejewski
12.0
7.0
SW
PM
SPS CONSTRUCTION I Kielce
KOSMETERIA Żukowo
  6.93254
 3518Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
7.0
7.0
WPPAB Poznań
Chaos Gniezno
  6.62252
 3636Michał Kwiecień
Jacek Kalita
24.0
19.0
DS
WP
RUCH SA AZS PWR I Wrocław
CONSUS CARBON Kalisz
  5.87150
 3739Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
2.0
2.0
WPDąbrówka Gimbaza Poznań  5.78148
 3824Jakub Wojcieszek
Paweł Jassem
7.0
13.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  5.30 46
 3956Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  3.82 44
 4073Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MAMILAN CPK Milanówek
Singleton Warszawa
  2.24 42
 4146Iris Grumm
Jessica Piafsky
5.0
5.0
USA   -2.65 40
 4222Krzysztof Wośkowiak
Artur Kończak
4.0
 
MA
NZ
   -3.47 38
 4334Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
2.5
7.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl
Fikot Trefl Poznań
  -4.56 36
 4426Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
4.0
4.0
MAAZS II UW Warszawa
AZS IV UW Warszawa
  -5.01 34
 4580Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPOaza Kórnik  -5.20 32
 4627Jerzy Mścisz
Marek Drukier
13.0
4.0
MP
PM
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
 
  -6.87 30
 4765Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR Starachowice
SPS CONSTRUCTION I Kielce
  -7.78 28
 4875Marek Bałdysz
Marek Pietrzak
12.0
2.5
LB
PM
SINGLETON Zielona Góra
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
  -10.50 26
 4967Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
4.0
2.5
WPWełna Skoki
System Poznań
  -10.84 24
 5066Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WPIOR I Poznań  -10.91 22
 5158Agnieszka Sławenta
Marta Sikora
2.0
1.0
PMLOS Gdynia
ALISON TEAM Gdańsk
  -10.93 20
 5272Waldemar Radziak
Paweł Chindelewicz
12.0
12.0
MAMBIKE Rowery Warszawa  -11.70 18
 5319Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
7.0
MP
PK
TS Wisła Kraków
Elektromontaż Rzeszów
  -12.31 16
 5453Stanisław Gołębiowski
Tomasz Winciorek
18.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
  -14.01 14
 5562Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPOaza Kórnik  -14.07 12
 5613Justyna Żmuda
Danuta Kazmucha
7.0
7.0
WPConnector Poznań  -15.42 10
 5721Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WPKTB Konin
System Poznań
  -24.05 8
 5860Bob Donkersloot
Pim Coppens
5.0
5.0
NED   -25.90 6
 5917Adam Meller
Andrzej Kucharski
4.0
4.0
WPKopernik Poznań
Karo Poznań
  -26.09 4
 6070Anna Morgiel
Kamila Szczepańska
2.5
7.0
MAAZS I UW Warszawa
Singleton Warszawa
  -27.10 2
 6154Andrei Chayeuski
Yauheni Hardzei
1.5
1.5
PDVIR  -28.87  
 6243Łukasz Frąckowiak
Bartosz Kaczmarek
1.5
1.5
LB
WP
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
Dąbrówka ASKO Fresh Poznań
  -29.95  
 6349Jerzy Skrzypczak
Bogusław Gierulski
19.0
19.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo  -30.36  
 6459Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WPTB Budowlani Poznań
PAB Poznań
  -37.38  
 6576Zofia Bałdysz
Joanna Zarzycka
1.5
0.5
DSKS AZS PWR VI Wrocław
BKB Pogrom Bolesławiec
  -39.93  
 6635Barbara Gotard
Tomasz Gotard
5.0
19.0
GER
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
  -40.39  
 6783Jan Pędziński
Marcin Pędziński
2.5
13.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  -41.10  
 6863Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.5
1.5
WPFikot Trefl Poznań  -46.30  
 6933Ihar Radziukevich
Andrei Kavalenka
4.0
4.0
PDKatok SL Mińsk
 
  -46.30  
 7016Jan Pawlikaniec
Zofia Mikołajczyk
4.0
2.5
DS
WP
MKS Nysa III Zgorzelec
PAB Poznań
  -54.01  
 7164Natalia Banaś
Aleksandra Jarosz
2.0
4.0
DS
WP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
Dąbrówka Senior Poznań
  -60.67  
 7214Włodzimierz Kozicki
Bolesław Ostrowski
4.0
13.0
WP
PM
Bridge Club MOSiR Wałcz
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
  -60.82  
 7378Tadeusz Miesiąc
Sammy Bałdysz
2.0
2.0
WP
DS
Dąbrówka Gimbaza Poznań
MKS Zakrzów Wrocław
  -87.88  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-05-31 o 14:21:34