11. Memoriał Staszka Wybranowskiego
Poznań, 6 czerwca 2014

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 124Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
3.0
13.0
MA   62.2257140
 215Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
21.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław  59.4953132
 358Piotr Tuczyński
Łukasz Gaweł
13.0
5.0
MA
DS
Bridge24.pl
RAG AZS PWR VII Wrocław
  57.8849126
 452Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  57.7945121
 556Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz  57.4441117
 664Agnieszka Szczypczyk
Olga Długosz
4.0
3.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II  57.4138113
 754Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
7.0
9.0
WPCONNECTOR Poznań  57.0334110
 870Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
21.0
21.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo  56.5530107
 922Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  56.5127104
 1040Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  55.9823102
 1131Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
7.0
7.0
WPPAB Poznań
OAZA Kórnik
  55.8819100
 1248Łukasz Frąckowiak
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
LB
DS
OSiR 1 Skwierzyna
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  55.361698
 1314Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD   54.921296
 1418Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
12.0
5.0
PMFESTIWAL Słupsk
SDK Tczew
  54.501194
 1536Cathy Bałdysz
Iwona Czajka
15.0
5.0
MABridge24.pl 2
Okręgowa Izba Lekarska Warszawa
  54.421192
 1668Przemysław Błaszczyk
Robert Nowicki
13.0
15.0
LD
WP
KDK1 Kutno
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  54.401090
 1744Maciej Dąbrowski
Waldemar Burakowski
3.0
15.0
MASKS Mazovia Warszawa
MBIKE Rowery Warszawa
  53.79988
 1863Matthias Felmy
Oliver Hevemeier
19.0
19.0
GER   53.28986
 1969Tomasz Latos
Marek Giża
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz  53.02884
 2065Ryszard Jaśkiewicz
Marek Jaworski
7.0
9.0
MPLeskowiec Wadowice
KS Cracovia 1906
  52.72782
 2135Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
13.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock  52.63780
 2230Andrzej Jeleniewski
Adolf Bocheński
18.0
12.0
LB
WM
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
  52.49678
 2333Marek Szukała
Jerzy Nowak
15.0
12.0
WPOAZA Kórnik
RADIO-HIT
-0.17 52.45676
 2425Marek Janik
Halina Święch
4.0
5.0
WP
MP
Sokoły Poznań
Światowid Kraków
  52.37574
 2566Jacek Leśniczak
Julius Linde
13.0
19.0
LB
GER
Kart-El Gorzów
 
  52.19472
 2628Piotr Gawryś
Michał Klukowski
24.0
13.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław  52.16470
 2749Radosław Szczepański
Cezary Krzemiński
18.0
18.0
KP
PM
Jantar Toruń
FESTIWAL Słupsk
  51.51368
 2817Henadzi Medusheuski
Larysa Kuzniatsova
2.0
2.0
PDEnigma Mińsk
 
  50.26266
 2941Kazimierz Omernik
Przemysław Weymann
19.0
7.0
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
OAZA Kórnik
  50.26264
 3037Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
2.0
2.0
DS
ZP
BKB Pogrom Bolesławiec
MATOPOS Szczecinek
  49.99162
 3138Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPLimar Poznań
PAB Poznań
  49.91 60
 3245Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
RADIO-HIT
  49.56 58
 3359Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
18.0
13.0
WPCONNECTOR Poznań
OAZA Kórnik
  49.32 56
 3460Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
3.0
5.0
ZPKB KONTRA Koszalin  49.19 54
 3547Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
3.0
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  49.14 52
 3650Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
7.0
7.0
PDKatok SL Mińsk  48.79 50
 3761Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Antas
19.0
19.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  48.75 48
 3826Jan Borychowski
Adam Kozłowski
12.0
12.0
WP
LB
KTB Konin
Kart-El Gorzów
  48.08 46
 3911Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
2.5
5.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  47.70 44
 4051Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WPKTB Konin
System Poznań
  47.50 42
 4153Dariusz Bogucki
Marcin Dobrowolski
13.0
2.5
PM
ZP
ANDRZEJKI Gdańsk
MATOPOS Szczecinek
  47.45 40
 4243Adam Peszke
Małgorzata Augustyn
4.0
1.5
WPSystem Poznań  47.39 38
 4334Tadeusz Laszczak
Jacek Turczynowicz
7.0
18.0
MA
DS
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
  46.84 36
 4467Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik  46.78 34
 4516Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
7.0
13.0
MABridge24.pl 2  46.24 32
 4612Wit Klapper
Andrzej Pawlak
21.0
13.0
MP
LB
KS Cracovia 1906
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  45.67 30
 4757Barbara Gotard
Tomasz Gotard
5.0
19.0
GER
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
  45.64 28
 4832Anna Makarewicz
Paweł Szymaszczyk
1.5
7.0
MASKS Mazovia Warszawa
AZS UW Warszawa
  45.63 26
 4913Jan Stańczak
Edmund Reczuga
7.0
5.0
WMNARIE Morąg
Gutkowo Olsztyn
  45.58 24
 5020Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
9.0
WPCONNECTOR Poznań  45.48 22
 5146Zofia Mikołajczyk
Jadwiga Nowak
3.0
7.0
WPSystem Poznań
IOR II Poznań
  45.04 20
 5223Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
18.0
4.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE  44.73 18
 5355Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
7.0
7.0
WPPAB Poznań
 
  44.55 16
 5439Mirosław Rafalski
Andrzej Iwański
18.0
9.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
HOTEL SENATOR II Starachowice
  44.51 14
 5519Hieronim Nowacki
Ryszard Nowicki
4.0
3.0
WPTB Budowlani Poznań
Alpol Poznań
  44.14 12
 5629Andrzej Rękosiak
Mirosław Bublewicz
7.0
7.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz
GOMAD Gorzów Wlkp.
  42.51 10
 5762Paul Orth
Nedju Buchlev
19.0
19.0
GER   40.73 8
 5821Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
  40.67 6
 5942Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
4.0
3.0
WPIOR I Poznań
System Poznań
  36.72 4
 6027Justyna Towalewska
Jakub Towalewski
 
2.0
MASKS Mazovia Warszawa  30.69 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-06-06 o 15:34:59