KTP o Puchar
Przewodniczącego Rady Miasta Poznania

Poznań, 6 czerwca 2014

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 133Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
21.0
21.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo  61.2753140
 252Barbara Gotard
Tomasz Gotard
5.0
19.0
GER
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
  51.2350132
 375Andrzej Jeleniewski
Adolf Bocheński
18.0
12.0
LB
WM
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
  44.3347126
 479Adam Kozłowski
Jan Borychowski
12.0
12.0
LB
WP
Kart-El Gorzów
KTB Konin
  41.3845121
 539Cezary Krzemiński
Radosław Szczepański
18.0
18.0
PM
KP
FESTIWAL Słupsk
Jantar Toruń
  37.4042117
 653Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
2.0
2.0
DS
ZP
BKB Pogrom Bolesławiec
MATOPOS Szczecinek
  36.2540113
 769Mirosław Rafalski
Andrzej Iwański
18.0
9.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
HOTEL SENATOR II Starachowice
  35.7037110
 825Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
13.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock  35.5035107
 978Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  34.8332104
 1066Anna Morgiel
Paweł Szymaszczyk
4.0
7.0
MABATMIX AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa
  31.1030102
 1151Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
9.0
WPCONNECTOR Poznań  31.0927100
 1283Piotr Gawryś
Michał Klukowski
24.0
13.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław  29.732598
 1388Robert Nowicki
Marcin Dobrowolski
15.0
2.5
WP
ZP
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
MATOPOS Szczecinek
  29.642296
 1455Matthias Felmy
Oliver Hevemeier
19.0
19.0
GER   29.242094
 1527Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz  27.711792
 1689Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
7.0
21.0
MP
KP
Leskowiec Wadowice
Konkret Chełmno
  26.821590
 1711Ryszard Konopka
Krzysztof Mielnik
12.0
5.0
PMFESTIWAL Słupsk
SDK Tczew
  26.801288
 1829Sławomir Niajko
Maciej Bielawski
9.0
7.0
WPCONNECTOR Poznań  25.721186
 1934Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz  25.551084
 2090Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
3.0
5.0
ZPKB KONTRA Koszalin  25.101082
 2177Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
3.0
4.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II  22.941080
 2247Łukasz Gaweł
Piotr Tuczyński
5.0
13.0
DS
MA
RAG AZS PWR VII Wrocław
Bridge24.pl
  22.45978
 2316Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
7.0
7.0
PDKatok SL Mińsk  21.34976
 2415Marie Eggeling
Thomas Gotard
3.0
4.0
WP   20.87874
 2535Konrad Codello
Wiesław Skubisz
7.0
7.0
LUYAMIT Zamość  20.27872
 2630Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
21.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław  18.81770
 2743Kazimierz Omernik
Krzysztof Brudka
19.0
13.0
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  17.60768
 2864Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
18.0
4.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE  14.96766
 2937Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
7.0
13.0
MABridge24.pl 2  14.70664
 3067Michał Liszka
Marcin Tomaszyk
1.0
1.0
WPDąbrówka MM Poznań  12.72662
 3156Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
18.0
13.0
WPCONNECTOR Poznań
OAZA Kórnik
  12.52560
 3286Dominik Filipowicz
Jarosław Cieślak
17.0
15.0
WPCONSUS Kalisz  12.04558
 3370Jarosław Ostrowski
Piotr Jassem
13.0
7.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  11.81456
 3428Nedju Buchlev
Paul Orth
19.0
19.0
GER   10.40454
 3520Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  10.13452
 3685Grażyna Busse
Piotr Busse
9.0
18.0
WPRADIO-HIT
CONNECTOR Poznań
  8.97350
 3714Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
7.0
WPIOR II Poznań  5.43348
 3887Wojciech Paszko
Anna Makarewicz
5.0
1.5
PK
MA
Czarni Rzeszów
SKS Mazovia Warszawa
  3.92246
 3944Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
3.0
13.0
MA   3.77244
 4068Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.0
1.0
WPStokrotka Poznań  1.48142
 4119Stefan Maess
Manfred Schuhmann
5.0
5.0
GER   1.02140
 4223Marek Drukier
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
WPKTB Konin  -0.92 38
 4348Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Antas
19.0
19.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  -2.41 36
 4459Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
3.0
3.0
WPFikot Trefl Poznań  -3.78 34
 4540Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
  -4.89 32
 4681Tadeusz Laszczak
Jacek Turczynowicz
7.0
18.0
MA
DS
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
  -4.97 30
 4745Cathy Bałdysz
Iwona Czajka
15.0
5.0
MABridge24.pl 2
Okręgowa Izba Lekarska Warszawa
  -4.97 28
 4846Mirosław Bublewicz
Andrzej Rękosiak
7.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
  -5.67 26
 4924Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD   -5.76 24
 5041Janusz Zwierzyński
Przemysław Weymann
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik  -5.80 22
 5192Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
5.0
2.5
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin  -6.30 20
 5265Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
13.0
PKElektromontaż Rzeszów  -7.25 18
 5349Jan Stańczak
Edmund Reczuga
7.0
5.0
WMNARIE Morąg
Gutkowo Olsztyn
  -8.09 16
 5418Bartosz Kaczmarek
Jan Pędziński
2.0
3.0
WPDąbrówka Gimbaza Poznań
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  -8.57 14
 5550Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WPTB Budowlani Poznań
PAB Poznań
  -11.19 12
 5621Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPLimar Poznań
PAB Poznań
  -13.40 10
 5742Henadzi Medusheuski
Andrei Kavalenka
2.0
4.0
PDEnigma Mińsk
Katok SL Mińsk
  -15.97 8
 5863Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
7.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  -16.70 6
 5931Łukasz Frąckowiak
Sammy Bałdysz
1.5
3.0
LB
DS
OSiR 1 Skwierzyna
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
  -17.80 4
 6076Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
0.5
4.0
WPJARDOB Murowana Goślina  -17.99 2
 6158Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
3.0
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  -18.71  
 6261Wit Klapper
Andrzej Pawlak
21.0
13.0
MP
LB
KS Cracovia 1906
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
  -19.12  
 6313Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
PMWIMPEL Gdańsk  -24.20  
 6484Halina Święch
Marek Janik
5.0
4.0
MP
WP
Światowid Kraków
Sokoły Poznań
  -26.10  
 6522Andrzej Zielonacki
Krzysztof Zielonacki
1.0
 
WPCybinka Poznań
PAB Poznań
  -26.78  
 6680Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK1 Kutno
  -28.54  
 6736Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
3.0
WPSokoły Poznań
Alpol Poznań
  -28.70  
 6826Justyna Towalewska
Jakub Towalewski
 
2.0
MASKS Mazovia Warszawa  -30.10  
 6917Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
1.5
4.0
WPSystem Poznań  -31.47  
 7057Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPSystem Poznań
KTB Konin
  -33.07  
 7174Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
7.0
12.0
WPPAB Poznań
RADIO-HIT
  -33.65  
 7271Krzysztof Janecki
Misia Anioła
 
 
WP
NZ
PAB Poznań
 
  -33.74  
 7332Julius Linde
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
GER
LB
 
Kart-El Gorzów
  -34.94  
 7454Marek Bałdysz
Grzegorz Superson
13.0
7.0
LB
MP
SINGLETON Zielona Góra
Wincor Nixdorf Cracovia
  -35.36  
 7582Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
  -35.41  
 7612Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
5.0
18.0
MA
WM
Singleton Warszawa
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
  -37.86  
 7760Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik  -38.31  
 7872Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
4.0
WPIOR I Poznań  -40.93  
 7962Waldemar Burakowski
Maciej Dąbrowski
15.0
3.0
MAMBIKE Rowery Warszawa
SKS Mazovia Warszawa
  -48.18  
 8073Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WPIOR II Poznań
Fikot Trefl Poznań
  -60.92  
 8138Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
RADIO-HIT
  -67.32  
 8291Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
7.0
SLSILESIA I Gliwice -30.00 -68.70  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-06-06 o 21:18:33