KTP im. Leszka Kwiatkowskiego
Poznań, 7 czerwca 2014

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 141Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
64.6848140
 252Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
21.0
21.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 62.1545132
 343Julius Linde
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
GER
LB
 
Kart-El Gorzów
61.8243126
 423Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
13.0
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK1 Kutno
60.3740121
 524Marek Szukała
Jerzy Nowak
15.0
12.0
WPOAZA Kórnik
RADIO-HIT
58.9038117
 680Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
9.0
KPKonkret Chełmno 58.3935113
 778Anna Morgiel
Thomas Gotard
4.0
4.0
MA
WP
BATMIX AZS UW Warszawa
 
57.7933110
 828Jacek Janowski
Aleksander Knawa
18.0
13.0
SWHOTEL SENATOR STARACHOWICE
SPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
57.6830107
 974Jarosław Ostrowski
Piotr Jassem
13.0
7.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
57.4728104
 1027Ryszard Sakowicz
Rafał Gardzielewski
12.0
7.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
PAB Poznań
57.3425102
 1139Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
9.0
1.0
LB
ZP
GSBS Singleton Gorzów Wlkp.
ZZBS Szczecin
56.5623100
 1275Tadeusz Laszczak
Jacek Turczynowicz
7.0
18.0
MA
DS
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
COMFORTSA-AZS PWR IV Wrocław
56.372098
 1320Sammy Bałdysz
Łukasz Frąckowiak
3.0
1.5
DS
LB
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
OSiR 1 Skwierzyna
56.141896
 1458Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
4.0
3.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
56.041694
 1565Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
7.0
7.0
WPPAB Poznań
OAZA Kórnik
55.581392
 1646Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
7.0
9.0
WPCONNECTOR Poznań 55.481190
 1760Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 55.241088
 1842Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
18.0
13.0
WPCONNECTOR Poznań
OAZA Kórnik
55.13986
 1967Piotr Wiankowski
Piotr Nawrocki
13.0
13.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 54.41984
 2059Aleksandra Jarosz
Anna Makarewicz
4.0
1.5
WP
MA
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
SKS Mazovia Warszawa
54.03882
 2137Tomasz Kluz
Krzysztof Kleinrok
9.0
9.0
MPKS Cracovia 1906 53.96880
 2266Grzegorz Głasek
Jacek Ciechomski
4.0
18.0
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE 53.82878
 2350Nedju Buchlev
Paul Orth
19.0
19.0
GER  53.79776
 2417Ryszard Konopka
Dariusz Lisiecki
12.0
2.0
PM
WP
FESTIWAL Słupsk
KTB Konin
53.79774
 2532Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
WPCONSUS CARBON Kalisz 53.53672
 2615Cezary Krzemiński
Marta Ostrowska
18.0
4.0
PM
WP
FESTIWAL Słupsk
 
53.38670
 2761Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Antas
19.0
19.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno 53.12668
 2840Matthias Felmy
Oliver Hevemeier
19.0
19.0
GER  53.05566
 2911Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
2.5
5.0
ZPKLUB PICKWICKA Szczecin 53.04564
 3081Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
13.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Płock 52.97462
 3179Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
7.0
13.0
MABridge24.pl 2 52.20460
 3262Stefan Maess
Manfred Schuhmann
5.0
5.0
GER  51.94358
 3355Marek Małysa
Piotr Solecki
7.0
7.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno
GIFT & RCK Rogoźno
51.92356
 3463Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
51.29354
 3535Andrzej Gołygowski
Marek Drukier
7.0
4.0
WPKTB Konin 50.39252
 3634Witold Szczepaniak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPLimar Poznań
PAB Poznań
50.29250
 3754Łukasz Pląder
Marcin Dobrowolski
2.0
2.5
MP
ZP
MTS Piast - CKiS Skawina II
MATOPOS Szczecinek
50.10148
 3836Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
7.0
12.0
WPIOR II Poznań
Sokoły Poznań
50.01146
 3919Wit Klapper
Andrzej Pawlak
21.0
13.0
MP
LB
KS Cracovia 1906
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
49.90 44
 4082Jakub Wojcieszek
Łukasz Witkowski
15.0
7.0
MA
SW
BATMIX AZS UW Warszawa
SPS CONSTRUCTION KIELCE
49.75 42
 4129Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
13.0
4.0
ZPSANTE & SyNiS Opole 49.70 40
 4272Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin 49.69 38
 4368Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
3.0
4.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 49.63 36
 4413Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
RADIO-HIT
49.55 34
 4553Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
2.0
2.0
DS
ZP
BKB Pogrom Bolesławiec
MATOPOS Szczecinek
49.26 32
 4677Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
4.0
3.0
OPMKS Strzelce Opolskie 49.21 30
 4722Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
5.0
4.0
PM
WP
SDK Tczew
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
48.21 28
 4864Barbara Gotard
Tomasz Gotard
5.0
19.0
GER
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
47.60 26
 4938Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  47.58 24
 5012Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPLINTER QUICKPACK JĘDRZEJÓW
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
47.05 22
 5148Hieronim Nowacki
Waldemar Nowak
4.0
3.0
WPTB Budowlani Poznań 46.46 20
 5273Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
2.0
WMZORRO-14 Olsztyn 46.24 18
 5386Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.5
3.0
PMWRÓBLE Gdańsk 46.06 16
 5457Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
3.0
4.0
WPSystem Poznań 45.97 14
 5521Małgorzata Augustyn
Jacek Wróbel
1.5
 
WP
MA
System Poznań
 
45.96 12
 5630Jakub Towalewski
Krzysztof Duwe
2.0
2.0
MASKS Mazovia Warszawa 45.82 10
 5785Wiesław Lisowski
Jerzy Thiem
7.0
4.0
WPKS Unia II Leszno
 
45.79 8
 5849Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
3.0
4.0
MPMTS Piast - CKiS Skawina II 45.37 6
 5956Janusz Kalida
Jerzy Russyan
5.0
21.0
WPRAL Poznań 45.17 4
 6071Andrzej Zielonacki
Piotr Surdyk
1.0
1.5
WPCybinka Poznań
System Poznań
45.10 2
 6170Leszek Falkowski
Bogdan Zieliński
12.0
4.0
KPChemik Bydgoszcz
Bemix Grom Więcbork
45.07  
 6233Kacper Pędziński
Michał Kałczyński
2.0
1.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 44.76  
 6347Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
7.0
WPOAZA Kórnik 44.35  
 6431Robert Nowicki
Łukasz Sobkiewicz
15.0
3.0
WP
MA
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
SKS Mazovia Warszawa
44.18  
 6576Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.5
3.0
WPIOR III Poznań
System Poznań
43.67  
 6684Adam Wujków
Jarosław Śmieszek
13.0
12.0
KPKonkret Chełmno 43.64  
 6744Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPSystem Poznań
IOR II Poznań
43.32  
 6851Marie Eggeling
Raffael Braun
3.0
5.0
WP
GER
  43.06  
 6926Agnieszka Sławenta
Anna Pełszyńska
3.0
4.0
PM
SL
LOS Gdynia
 
42.26  
 7083Bartosz Kaczmarek
Marcin Szymański
2.0
2.5
WPDąbrówka Gimbaza Poznań 42.11  
 7114Marek Janik
Halina Święch
4.0
5.0
WP
MP
Sokoły Poznań
Światowid Kraków
40.49  
 7218Konrad Codello
Wiesław Skubisz
7.0
7.0
LUYAMIT Zamość 40.27  
 7316Marek Bukowski
Józef Grewling
4.0
5.0
WPGIFT & RCK Rogoźno 39.16  
 7445Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
4.0
3.0
WPPhilips Piła 37.65  
 7569Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
7.0
3.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
Legenda AZS AGH
35.94  
 7625Mirosław Stelmaszyk
Krzysztof Lubkowski
1.5
1.5
ZPNA RAZIE PASS Wieś Donatowo 31.52  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-06-07 o 20:39:14