I Kongresowy Turniej Par

Poznań, 15 czerwca 2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 138Sławomir Zawiślak
Piotr Busse
21.0
19.0

 
SLTB Silesia I Gliwice 61.9864140
 217Marek Tyran
Witold Turant
11.0
18.0
 
LDINWIT Pabianice 61.7256127
 345Wit Klapper
Andrzej Jeleniewski
21.0
18.0

SL
WP
KONSTANTA Bielsko-Biała
UNIA WINKHAUS Leszno
61.2749116
 433Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
12.0
11.0

MPALF 1 Nowy Sącz
MTS Piast Skawina
59.6342106
 521Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
13.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo 58.543597
 615Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
4.0
5.0
 
 
PD 
SPEKTR Mińsk
58.022888
 737Marcin Pędziński
Jarosław Ostrowski
15.0
15.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
57.502080
 844Maria Tomczewska
Ewa Knapik
7.0
5.0
KS 
KS 
PM
WP
WIMPEL Gdańsk
Fikot Trefl Poznań
55.981372
 922Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0

WP
DS
UNIA II Leszno
KS Turbo FLY BACK Wrocław
55.631264
 1040Janusz Przybysz
Jan Borychowski
9.0
12.0

KP
WP
Bemix Więcbork
KTB Konin
55.311157
 1135Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0

WPKaro Poznań
IOR I Poznań
55.041050
 1226Piotr Ilczuk
Rafał Wolański
18.0
7.0
 
 
WP
DS
CONSUS Kalisz
KS AZS Wratislavia WR
54.90843
 1316Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
13.0
11.0
 
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
PAB Poznań
54.83736
 1420Grzegorz Samol
Józef Grewling
4.0
7.0
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 54.63629
 1512Grzegorz Rewer
Sławomir Czech
9.0
7.0
 
 
LUSPS EKO-RÓŻANKA 54.38522
 1636Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
7.0

 
LDKDK1 Kutno
INTRA Łódź
53.23415
 1742Robert Nowicki
Ryszard Sakowicz
15.0
17.0
 
 
WP
LB
GRICON STARKA Poznań
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
50.8828
 1830Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
5.0
9.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 49.7912
 1923Piotr Kazub
Andrzej Konczak
4.0
4.0
 
LD  48.96 1
  39Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
2.0
1.5
KS 
WPCybinka Poznań 48.96 1
 2125Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
17.0
19.0
 
 
MABridge24.pl 48.85 1
 2229Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
5.0
 
WPFundacja Taurus 46.67 1
 2334Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
 
2.0
KS 
KS 
WPPAB Poznań 45.77 1
 2411Kazimierz Omernik
Grażyna Busse
19.0
15.0

PM
SL
ANDRZEJKI Gdańsk
TB Silesia I Gliwice
45.52 1
 2524Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.5

 
WPJardob Murowana Goślina 45.21 1
 2632Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0

 
WPNaukabrydza.pl 44.94 1
 2727Zofia Mikołajczyk
Marek Sosiński
4.0
7.0

WPPAB Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
44.90 1
 2841Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
9.0
7.0
 
 
WMPISA Pisz
NARIE Morąg
44.63 1
 2914Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
 
WPGRICON STARKA Poznań
Dąbrówka MM Poznań
44.58 1
 3019Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0

 
MAGeoexpres Płock 43.06 1
 3128Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
5.0
3.0
 
 
ZPZZBS-TRZYNASTKA Szczecin
ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
40.00 1
 3243Anna Makarewicz
Mirosław Fechner
3.0
7.0

 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 39.94 1
 3318Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
4.0
3.0
KJ 
DS
WP
Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
39.63 1
 3431Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Kamińska
0.5
 

 
WP
PAB Poznań
 
37.96 1
 3513Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.5
1.5

WPCybinka Poznań 37.40 1

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-16 o 11:59:08