II KTP - III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego
o Puchar Wójta Gminy Suchy Las

Poznań, 15 czerwca 2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 128Izabella Jaworska
Adam Suwik
3.0
18.0

 
LD
SW
 
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
62.1667140
 218Marek Tyran
Witold Turant
13.0
18.0
 
LDINWIT Pabianice 60.0059127
 315Ryszard Sakowicz
Marek Witek
17.0
21.0
 
LB
PK
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
Carlo Bossi Parfumes Nisko
59.4152116
 446Janusz Zwierzyński
Stanisław Janik
11.0
13.0

 
WP
LB
PAB Poznań
KART-EL Gorzów Wlkp.
58.9244106
 544Tomasz Wiśniewski
Ireneusz Kowalczyk
13.0
21.0
 
SLPONAR SILESIA 57.943797
 635Wit Klapper
Andrzej Jeleniewski
21.0
18.0

SL
WP
KONSTANTA Bielsko-Biała
UNIA WINKHAUS Leszno
57.653088
 725Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
 
MAGeoexpres Płock 57.551976
  34Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
11.0
9.0
 
 
WP
LB
Fundacja Taurus
KART-EL Gorzów Wlkp.
57.551976
 939Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Kazimierz Omernik
5.0
19.0

WP
PM
Fundacja Taurus
ANDRZEJKI Gdańsk
57.061364
 1038Grzegorz Rewer
Sławomir Czech
9.0
7.0
 
 
LUSPS EKO-RÓŻANKA 56.671257
 1124Ryszard Pałasz
Karol Filipowicz
9.0
13.0

DSKS Turbo FLY BACK Wrocław
COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
56.371050
 1233Maria Tomczewska
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
KS 
PM
MP
WIMPEL Gdańsk
ALF 1 Nowy Sącz
55.59943
 1345Janusz Przybysz
Jan Borychowski
9.0
12.0

KP
WP
Bemix Więcbork
KTB Konin
53.92836
 1423Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
7.0

 
LDKDK1 Kutno
INTRA Łódź
53.63729
 1543Jacek Herman
Jerzy Mścisz
11.0
13.0

MP
WP
MTS Piast Skawina
Dąbrówka MM Poznań
51.37522
 1641Jerzy Kamiński
Hieronim Nowacki
2.5
5.0
 
WPIOR II Poznań
Sokoły Poznań
51.08415
 1719Jarosław Ostrowski
Paweł Małecki
15.0
11.0
 
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań 50.7835
  20Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
4.0
5.0
 
 
PD 
SPEKTR Mińsk
50.7835
 1916Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
5.0
3.0
 
 
ZPZZBS-TRZYNASTKA Szczecin
ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
49.90 1
 2021Rafał Wolański
Piotr Ilczuk
7.0
18.0
 
 
DS
WP
KS AZS Wratislavia WR
CONSUS Kalisz
49.41 1
  26Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
7.0
4.0
 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 49.41 1
 2211Marek Sosiński
Krzysztof Mielnik
7.0
7.0

 
WP
PM
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
SDK Tczew
47.65 1
 2337Grażyna Busse
Marcin Pędziński
15.0
15.0

 
SL
WP
TB Silesia I Gliwice
GRICON STARKA Poznań
46.86 1
 2431Józef Grewling
Grzegorz Samol
7.0
4.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 46.37 1
 2542Edward Niewierowski
Wiesław Lisowski
11.0
7.0

WPVeolia Energia Poznań
UNIA II Leszno
45.98 1
 2632Piotr Kazub
Andrzej Konczak
4.0
4.0
 
LD  45.10 1
 2727Piotr Sopiński
Andrzej Pertkiewicz
3.0
4.0
 
LURYCHO Kraśnik 44.80 1
 2840Zofia Mikołajczyk
Adam Peszke
4.0
4.0

 
WPPAB Poznań
Chaos Gniezno
44.71 1
 2936Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
 
WPIOR I Poznań 43.04 1
 3012Jan Weber
Marek Klatkiewicz
5.0
5.0

 
WPADMIRA Poznań 42.06 1
 3117Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0

 
MPWIKR.PL Kraków
Diebold Nixdorf Cracovia
41.37 1
 3229Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
9.0
7.0
 
 
WMPISA Pisz
NARIE Morąg
40.39 1
 3314Ewa Knapik
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
KS 
KN 
WPFikot Trefl Poznań
IOR II Poznań
39.51 1
 3422Robert Nowicki
Tomasz Kłys
15.0
5.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań 39.31 1
 3530Marek Gapiński
Lidia Gapińska
1.0
1.0
 
WPNaukabrydza.pl 38.63 1
 3613Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0

WPKaro Poznań
IOR III Poznań
37.06 1

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-15 o 23:52:43