III KTP - 14. Memoriał Staszka Wybranowskiego

Poznań, 16 czerwca 2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynikPKLPDF
 129Jerzy Nowak
Paweł Gruszczyński
12.0
5.0

 
WP
LB
KTB Konin
KART-EL Gorzów Wlkp.
62.5071140
 227Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo 61.3364129
 360Igor Kravchenko
Andrei Kavalenka
5.0
5.0
 
 
PD 
Enigma Mińsk
45.2859120
 433Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
4.0
5.0
 
 
PD 
SPEKTR Mińsk
43.2653112
 555Ryszard Sakowicz
Marek Witek
17.0
21.0
 
LB
PK
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
Carlo Bossi Parfumes Nisko
42.5948105
 622Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
21.0
13.0

 
SLPONAR SILESIA 41.584298
 718Joseph Engel
Julian Frydrich
6.0
19.0
 
 
ISR  41.023792
 858Marek Tyran
Witold Turant
13.0
18.0
 
LDINWIT Pabianice 37.733186
 915Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
 
MPDiebold Nixdorf Cracovia
WIKR.PL Kraków
35.642680
 1025Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Kazimierz Omernik
11.0
19.0
 
WP
PM
Fundacja Taurus
ANDRZEJKI Gdańsk
27.092075
 1157Sławomir Zawiślak
Piotr Busse
21.0
19.0

 
SLTB Silesia I Gliwice 24.691570
 1223Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

WPKTB Konin 22.431465
 1349Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
17.0
19.0
 
 
MABridge24.pl 20.711360
 1451Robert Nowicki
Tomasz Kłys
15.0
5.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań 20.691255
 1559Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
13.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 16.321150
 1613Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
 
WPIOR I Poznań 16.171045
 1738Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
5.0
7.0
 
 
DSVALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR
KS AZS Wratislavia WR
16.14940
 1846Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
5.0
18.0

 
PK
SW
Carlo Bossi Parfumes Nisko
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
14.57835
 1954Piotr Kazub
Andrzej Konczak
4.0
4.0
 
LD  14.31730
 2031Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
4.0
7.0

LD
WP
Veolia Energia Łódź
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
11.73625
 2148Marcin Pędziński
Krzysztof Mielnik
15.0
7.0
 
 
WP
PM
GRICON STARKA Poznań
SDK Tczew
10.77520
 2234Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.5

 
WPJardob Murowana Goślina 8.86415
 2328Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
13.0
9.0

DSCOMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
KS Turbo FLY BACK Wrocław
8.75310
 2412Maria Tomczewska
Adam Peszke
7.0
4.0
KS 
 
PM
WP
WIMPEL Gdańsk
Chaos Gniezno
4.8926
 2537Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
9.0
7.0
 
 
WMPISA Pisz
NARIE Morąg
4.7312
 2626Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0

 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 4.44 1
 2741Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
18.0
21.0

WP
SL
UNIA WINKHAUS Leszno
KONSTANTA Bielsko-Biała
-1.44 1
 2852Tadeusz Garbacik
Piotr Ilczuk
12.0
18.0

 
MP
WP
ALF 1 Nowy Sącz
CONSUS Kalisz
-5.57 1
 2932Federico Goded
Gonzalo Goded
19.0
19.0
 
 
ESP  -8.44 1
 3043Edward Niewierowski
Wiesław Lisowski
11.0
7.0

WPVeolia Energia Poznań
UNIA II Leszno
-9.94 1
 3111Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
5.0

WPDąbrówka MM Poznań
Fundacja Taurus
-13.53 1
 3247Vax Yaniv
Uri Gilboa
19.0
6.0
 
 
ISR  -13.56 1
 3319Halina Kaleta
Krzysztof Śliwoń
7.0
13.0

SLTCK Tarnowskie Góry
PONAR SILESIA
-15.14 1
 3424Marek Gielnik
Mariusz Branowski
5.0
4.0
 
WPADMIRA Poznań -15.87 1
 3542Luis Lantaron
Andrzej Knap
19.0
19.0
 
 
ESP  -17.13 1
 3653Paweł Zubiel
Grzegorz Lewaciak
7.0
18.0
 
LDINTRA Łódź
KDK1 Kutno
-17.98 1
 3730Anna Makarewicz
Mirosław Fechner
4.0
7.0

 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR -19.72 1
 3839Piotr Surdyk
Henryk Duszyński
2.5
4.0
 
WPSystem Poznań
Karo Poznań
-21.73 1
 3916Grzegorz Rewer
Sławomir Czech
9.0
7.0
 
 
LUSPS EKO-RÓŻANKA -21.96 1
 4056Dominik Kaszowski
Zofia Bałdysz
3.0
4.0

KJ 
KP
DS
Jantar Toruń
Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
-22.73 1
 4140Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
5.0
3.0
 
 
ZPZZBS-TRZYNASTKA Szczecin
ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
-34.35 1
 4214Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0

WPCONSUS Kalisz
RAL Poznań
-34.77 1
 4336Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0

WPKaro Poznań -35.13 1
 4421Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
 
MAGeoexpres Płock -36.88 1
 4517Grzegorz Samol
Józef Grewling
4.0
7.0
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno -41.81 1
 4635Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0

KN 
WPIOR II Poznań -42.02 1
 4745Piotr Sopiński
Andrzej Pertkiewicz
3.0
4.0
 
LURYCHO Kraśnik -42.49 1
 4820Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
KS 
WPFikot Trefl Poznań
PAB Poznań
-48.85 1
 4944Adrian Bakalarz
Dariusz Grodzki
7.0
2.5
 
 
SL
LU
KONSTANTA Bielsko-Biała
LUZ Świdnik
-55.06 1
 5050Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0

 
WPNaukabrydza.pl -74.14 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-16 o 14:29:24