IV KTP - OTP** III Memoriał Andrzeja Witkowskiego

Poznań, 16 czerwca 2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 128Luis Lantaron
Andrzej Knap
19.0
5.0
 
 
ESP
PK
  64.4098140
 243Jadwiga Nowak
Kazimierz Omernik
11.0
19.0
KN 
WP
PM
IOR II Poznań
ANDRZEJKI Gdańsk
61.1690129
 342Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo 61.1283120
 436Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
13.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 58.6377113
 518Rafał Wolański
Wojciech Rozwadowski
7.0
5.0
 
 
DSKS AZS Wratislavia WR
VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR
57.8070107
 665Federico Goded
Gonzalo Goded
19.0
19.0
 
 
ESP  56.8164101
 737Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
5.0

WPKTB Konin
Fundacja Taurus
56.475896
 831Sławomir Zawiślak
Piotr Busse
21.0
19.0

 
SLTB Silesia I Gliwice 56.295191
 950Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
11.0
13.0
 
 
LDKDK1 Kutno 55.894586
 1061Alexander Nekhoroshev
Valery Kanstantsinau
5.0
4.0
 
 
PDSPEKTR Mińsk
 
55.673882
 1169Dariusz Bogucki
Tadeusz Kaczanowski
13.0
19.0
 
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
UNIA WINKHAUS Leszno
55.103278
 1253Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
21.0
13.0

 
SLPONAR SILESIA 54.602574
 1349Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
15.0
12.0
 
 
WP
KP
GRICON STARKA Poznań
Chemik Bydgoszcz
54.302070
 1425Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
18.0
21.0

WP
SL
UNIA WINKHAUS Leszno
KONSTANTA Bielsko-Biała
54.131966
 1556Tomasz Kłys
Robert Nowicki
5.0
15.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań 53.701862
 1639Zofia Mikołajczyk
Maria Tomczewska
4.0
7.0

KS 
WP
PM
PAB Poznań
WIMPEL Gdańsk
53.491758
 1716Marek Witek
Ryszard Sakowicz
21.0
17.0

 
PK
LB
Carlo Bossi Parfumes Nisko
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
53.371554
 1864Witold Turant
Marek Tyran
18.0
13.0

 
LDINWIT Pabianice 52.881450
 1933Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
12.0
11.0

MPALF 1 Nowy Sącz
MTS Piast Skawina
52.761346
 2048Joseph Engel
Julian Frydrich
6.0
19.0
 
 
ISR  52.731242
 2115Grzegorz Superson
Marek Jaworski
11.0
12.0
 
MPDiebold Nixdorf Cracovia
WIKR.PL Kraków
52.641138
 2255Ryszard Pałasz
Karol Filipowicz
9.0
13.0

DSKS Turbo FLY BACK Wrocław
COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
52.441034
 2352Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

WPKTB Konin 52.10930
 2459Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.5

 
WPOptymiści Poznań
DK Stokrotka Poznań
52.02826
 2522Janusz Gawęcki
Andrzej Byzdra
18.0
5.0
 
SW
PK
HOTEL SENATOR STARACHOWICE
Carlo Bossi Parfumes Nisko
51.79722
 2621Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.5

 
WPJardob Murowana Goślina 51.73518
 2751Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
 
KS 
WPBudowlani Chodzież 51.67414
 2841Piotr Walczak
Piotr Ilczuk
21.0
18.0

 
WPCONSUS Kalisz 51.64310
 2914Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
13.0
7.0
 
 
WM
LU
OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
51.5126
 3032Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
7.0

 
LDKDK1 Kutno
INTRA Łódź
51.2512
 3144Izabella Jaworska
Adam Suwik
3.0
18.0

 
LD
SW
 
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
50.73 1
 3246Igor Kravchenko
Andrei Kavalenka
5.0
5.0
 
 
PD 
Enigma Mińsk
50.67 1
 3357Jan Stańczak
Grzegorz Deptuła
9.0
7.0

 
WMNARIE Morąg
BSBS 1 Bartoszyce
50.29 1
 3458Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0

 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 50.19 1
 3534Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
 
 
WPDK Stokrotka Poznań 50.08 1
 3660Uri Gilboa
Jacov Vax
6.0
6.0
 
 
ISR  49.58 1
 3723Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
 
 
WPFikot Trefl Poznań 49.36 1
 3826Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
17.0
19.0
 
 
MABridge24.pl 49.09 1
 3954Anna Makarewicz
Mirosław Fechner
4.0
7.0

 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 48.59 1
 4066Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
3.0
5.0
 
 
ZPZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
ZZBS-TRZYNASTKA Szczecin
48.50 1
 4117Grzegorz Rewer
Sławomir Czech
9.0
7.0
 
 
LUSPS EKO-RÓŻANKA 48.37 1
 4235Piotr Kazub
Andrzej Konczak
4.0
4.0
 
LD  48.33 1
 4320Marek Barylewski
Artur Pomarański
18.0
4.0
 
 
WP
ZP
RAL Poznań
KB KONTRA Koszalin
47.80 1
  40Edward Niewierowski
Mati Peri
11.0
6.0

 
WP
ISR
Veolia Energia Poznań
 
47.80 1
 4562Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
9.0
7.0
 
 
WMPISA Pisz
NARIE Morąg
47.46 1
 4667Stefan Masternak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0

WPSokoły Poznań 47.38 1
 4724Józef Grewling
Grzegorz Samol
7.0
4.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 46.43 1
 4838Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
13.0
12.0
 
 
MABez sponsora
K2
45.55 1
 4930Marcin Rodziewicz
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
 
WPIOR I Poznań 45.18 1
 5011Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0

WPUNIA II Leszno
TB Budowlani Poznań
44.70 1
 5163Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
 
2.0
KS 
KS 
WPPAB Poznań 44.35 1
 5213Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
2.0
4.0

WPIOR III Poznań
Karo Poznań
42.88 1
 5347Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
1.5
2.0

 
MAGeoexpres Płock 42.63 1
 5427Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0

WPSystem Poznań 42.48 1
 5570Andrzej Pertkiewicz
Piotr Sopiński
4.0
3.0

 
LURYCHO Kraśnik 39.15 1
 5668Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
 
 
WPOptymiści Poznań 37.78 1
 5712Włodzimierz Kwiatkowski
Bartosz Kaczmarek
12.0
2.5

WPCredo Piła
Budowlani Chodzież
37.62 1
 5819Janusz Jędrzejewski
Grzegorz Jędrzejewski
5.0
3.0
 
WPBudowlani Chodzież 36.77 1
 5929Ewa Knapik
Piotr Surdyk
5.0
2.5
KS 
 
WPFikot Trefl Poznań
System Poznań
30.36 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-16 o 20:38:28