V KTP im. Leszka Kwiatkowskiego

Poznań, 17 czerwca 2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 120Piotr Kazub
Andrzej Kończak
4.0
4.0
 
LD  69.0363140
 229Federico Goded
Gonzalo Goded
19.0
19.0
 
 
ESP  61.1058129
 346Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
7.0
11.0

WPUNIA II Leszno 60.3454120
 465Waldemar Skóra
Andrzej Kozikowski
12.0
13.0
 
 
LDCKM Łódź
KDK1 Kutno
60.2250113
 568Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
18.0
7.0

 
LDKDK1 Kutno
INTRA Łódź
56.9645107
 661Michał Wróbel
Agnieszka Pietrzyk
5.0
5.0
 
OPTriVita 56.8941101
 764Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
7.0
4.0
 
DSErbud KS AZS Wratislavia IX WR 56.713796
 813Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
13.0
7.0
 
 
WM
LU
OSiR EKPOL PAGED Lidzbark Warmiński
TERMOCHEM CHEMIK Puławy
56.593391
 950Krzysztof Góra
Jerzy Radomski
7.0
12.0
 
OP
SL
TriVita
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
56.352986
 1038Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
2.0
7.0

 
LUOGNISKO TKKF CHEMIK Puławy
SINGLETON Lublin
56.102582
 1157Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0

 
MPWIKR.PL Kraków
Diebold Nixdorf Cracovia
55.242178
 1242Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
 
 
DSBKB I Bolesławiec 55.021674
 1330Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
1.5

 
WPOptymiści Poznań
DK Stokrotka Poznań
54.891370
 1456Adam Kozłowski
Stanisław Janik
12.0
13.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp. 54.821266
 1524Uri Gilboa
Joseph Engel
6.0
6.0
 
 
ISR  54.741262
 1666Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
5.0
9.0

 
WP
LB
Fundacja Taurus
KART-EL Gorzów Wlkp.
54.661158
 1727Adam Pawłowski
Jacek Grzelczak
13.0
11.0
 
 
LDKDK1 Kutno 53.961054
 1822Grzegorz Rewer
Sławomir Czech
9.0
7.0
 
 
LUSPS EKO-RÓŻANKA 53.93950
 1955Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
9.0
7.0
 
 
WMPISA Pisz
NARIE Morąg
53.77946
 2047Jakub Wojcieszek
Łukasz Witkowski
17.0
13.0
 
SWSPS CONSTRUCTION KIELCE. 53.31842
 2140Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
15.0
12.0
 
 
WP
KP
GRICON STARKA Poznań
Chemik Bydgoszcz
53.31738
 2258Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
 
LB
WP
KART-EL Gorzów Wlkp.
KTB Konin
52.80734
 2333Waldemar Sroczyński
Dariusz Lisiecki
9.0
4.0
 
 
LB
DS
Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin
KS Turbo FLY BACK Wrocław
52.20630
 2449Tomasz Wiśniewski
Ireneusz Kowalczyk
13.0
21.0
 
SLPONAR SILESIA 52.06526
 2534Andrzej Knap
Luis Lantaron
5.0
19.0
 
 
PK
ESP
  51.15422
 2651Jacek Janowski
Ryhor Abramovich
18.0
1.5
 
 
MP
SW
Sfora Cibora Kraków
Bristol ART & Medical SPA
51.13418
 2752Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

WPKTB Konin 51.03314
 2825Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
18.0
21.0

WP
SL
UNIA WINKHAUS Leszno
KONSTANTA Bielsko-Biała
50.73210
 2939Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
13.0
12.0
 
 
MABez sponsora
K2
50.0126
 3036Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
9.0
11.0

KPBemix Więcbork 49.8912
 3160Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
5.0
7.0
 
 
DSVALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR
KS AZS Wratislavia WR
49.50 1
 3267Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.0
1.0

 
WPNaukabrydza.pl 49.33 1
 3317Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
KS 
WPKaro Poznań 48.84 1
 3462Jan Stańczak
Grzegorz Deptuła
9.0
7.0

 
WMNARIE Morąg
BSBS 1 Bartoszyce
48.19 1
 3544Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
19.0
2.5
 
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
BATMIX Warszawa
48.02 1
 3654Grzegorz Adamski
Mirosław Stelmaszyk
4.0
2.5
 
 
ZPZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin 47.38 1
 3748Robert Nowicki
Tomasz Kłys
15.0
5.0
 
 
WPGRICON STARKA Poznań 47.26 1
 3841Jerzy Roszak
Maria Tomczewska
9.0
7.0

KS 
WP
PM
Chaos Gniezno
WIMPEL Gdańsk
47.22 1
 3969Grzegorz Rybacki
Adam Małdyk
5.0
3.0
 
 
ZPZZBS-TRZYNASTKA Szczecin
ZZBS-KLUB PICKWICKA Szczecin
47.12 1
 4037Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
3.0
3.0

DSBKB I Bolesławiec 46.90 1
 4119Jacov Vax
Mati Peri
6.0
6.0
 
 
ISR  46.88 1
 4216Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
KS 
WPIOR II Poznań
PAB Poznań
46.64 1
 4359Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
5.0
5.0
 
 
ZPZZBS-ENTUZJAŚCI Szczecin 46.07 1
 4426Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
11.0
7.0
 
 
MPALF 1 Nowy Sącz 45.96 1
 4535Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry 45.67 1
 4614Edward Kulus
Karol Mońko
11.0
4.0

LB
WP
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
TB Budowlani Poznań
44.92 1
 4723Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
 
MAGeoexpres Płock 44.86 1
 4843Józef Grewling
Grzegorz Samol
7.0
4.0

 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno 44.64 1
 4918Jarosław Nowak
Krzysztof Krause
2.0
5.0

WPSystem Poznań
IOR I Poznań
44.48 1
 5045Henryk Duszyński
Krzysztof Jordan
4.0
1.5

WPKaro Poznań 44.19 1
 5128Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0

 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 44.12 1
 5211Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0

KS 
WPCredo Piła
Fikot Trefl Poznań
43.93 1
 5315Jan Stoklasek
Leszard Żółtek
4.0
1.5

LB
KP
SINGLETON Głogów
Pogoń Mogilno
43.67 1
 5470Marek Barylewski
Artur Pomarański
18.0
4.0
 
 
WP
ZP
RAL Poznań
KB KONTRA Koszalin
43.55 1
 5512Edward Niewierowski
Maciej Masłowski
11.0
2.0

WPVeolia Energia Poznań
IOR III Poznań
42.62 1
 5653Leszek Majdański
Janusz Makaruk
15.0
17.0

 
WPCONSUS Kalisz
SPÓJNIA CONSUS Kalisz
42.58 1
 5763Andrzej Pertkiewicz
Piotr Sopiński
4.0
3.0

 
LURYCHO Kraśnik 42.08 1
 5832Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0

WPVeolia Energia Poznań
ELEKTROWNIA Żelichowo
38.11 1
 5931Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Kamińska
0.5
 

 
WP
PAB Poznań
 
36.98 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-06-17 o 21:11:27