BUDIMEX GPPP 2018 im. K. Węcławka
Suchy Las, 3.06.2018
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKLPDF
 174Piotr Zatorski
Michał Klukowski
21.0
24.0
 
MPDiebold Nixdorf Cracovia  60.50247220
 295Jeremi Stępiński
Mariusz Bartkowski
19.0
17.0
 
 
OP
SW
SYNIS Opole
SPS CONSTRUCTION Kielce
  59.13241205
 3172Zbigniew Borkowski
Kamil Walczyk
12.0
7.0
 
 
SWPOMTECH Zwoleń  58.62234194
 4133Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
4.0
5.0

MAAkademia Brydża AZS UW Piast Warszawa  58.37227186
 5118Sławomir Piechocki
Paweł Gruszczyński
9.0
7.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp.  58.15220180
 6147Stanisław Janik
Sławomir Czech
13.0
7.0

 
LB
LU
KART-EL Gorzów Wlkp.
SPS EKO-RÓŻANKA
  57.74215175
 7145Piotr Żak
Jerzy Zaremba
19.0
21.0

WPSPÓJNIA BENEXT Kalisz -0.20 57.59209171
 836Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
13.0
12.0
 
 
LDKDK I Kutno
Czarny Koń Łódź
  57.54204167
 9171Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
5.0
3.0
 
 
PMBLACKWOOD Gdańsk
ALISSON TEAM
  57.44199164
 1045Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
11.0
5.0
 
MAAkademia Brydża AZS UW Piast Warszawa  57.22193161
 11142Maciej Wręczycki
Dominik Filipowicz
15.0
21.0
 
 
DSCOMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR  57.13188158
 1214Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
18.0
18.0

KS 
KPRadio Hit Włocławek
Singleton Łuczniczka Bydgoszcz
  56.99182156
 1346Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
3.0
13.0

SLBUKS MDK MOSM I Bytom  56.96177154
 1451Tomasz Paluchowski
Jacek Dmowski
13.0
13.0
 
 
MA
OP
Hefajstos Otwock
SYNIS Opole
  56.90171152
 15148Andrzej Fronczak
Kazimierz Omernik
18.0
19.0

WM
PM
ESBS TECHBUD Elbląg
ANDRZEJKI Gdańsk
  56.83166150
 1625Robert Cylwik
Robert Zaciura
5.0
3.0
 
 
ZPASKO-TECH Szczecin  56.69161148
 1799Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
18.0
15.0
 
 
LU
MP
SYNERGIA Lublin
MTS Piast Skawina
  56.41155146
 18153Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
11.0
19.0
 
 
DSCOMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR  56.29150144
 19131Piotr Wiankowski
Piotr Nawrocki
19.0
19.0
 
 
WPCONNECTOR Poznań  56.20144142
 2043Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
7.0
9.0

 
SL
MA
KONSTANTA Bielsko-Biała
ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
  56.12139140
 21136Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
5.0
5.0
 
 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom  56.11133138
 2257Vytautas Vainikonis
Wojciech Olański
17.0
21.0

WPRAL VYTAS Poznań  56.06128136
 2328Adolf Bocheński
Danuta Kazmucha
13.0
15.0

WMSYNTEX  56.01123134
 2492Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
12.0
21.0

MP
SL
ALF-1 Nowy Sącz
KONSTANTA Bielsko-Biała
  55.97117132
 2513Ryszard Pałasz
Marek Urbański
9.0
13.0

 
DS
LB
COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR
Ilanka 1 Rzepin
  55.89112130
 2644Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
15.0
19.0

 
OPSYNIS Opole  55.66106128
 27117Jerzy Russyan
Apolinary Kowalski
21.0
24.0

WPRAL VYTAS Poznań  55.66101126
 2886Stanisław Drzymała
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0

WPIOR II Poznań
PAB Poznań
  55.5695124
 29123Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
11.0

 
LBIlanka 1 Rzepin  55.5390122
 3077Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
5.0
5.0
 
 
PD   55.3985120
 31167Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów  55.3779118
 32183Paweł Jassem
Łukasz Witkowski
17.0
13.0
 
 
WP
SW
DĄBRÓWKA NAUKABRYDŻA.PL Poznań
SPS CONSTRUCTION Kielce
  55.2674116
 3370Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
5.0
13.0
 
WPGRICON STARKA Poznań
KTB Konin
  55.0268114
 3435Joseph Engel
Julian Frydrich
6.0
19.0
 
ISR
WP
 
PAB Poznań
  54.9863112
 3530Uri Gilboa
Vax Yakov
6.0
6.0
 
 
ISR   54.9557110
 36146Przemysław Saliński
Krzysztof Dziekański
9.0
12.0
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice  54.8452108
 3750Filip Parol
Jakub Bazyluk
2.5
2.0
 
MAAZS UW Warszawa V
Akademia Brydża AZS UW Warszawa
  54.8249106
 38104Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
15.0
15.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo  54.6548104
 3948Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
18.0
19.0

PMANDRZEJKI Gdańsk  54.3947102
 40169Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
5.0
5.0
 
 
WPFLUX-MEDICAL Boguniewo  54.3847100
 4111Piotr Walczak
Janusz Kalida
21.0
7.0

WPRAL VYTAS Poznań  54.324698
 4215Mirosław Makatrewicz
Marek Jaworski
13.0
12.0
 
WM
MP
OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
Milo Kraków
  54.104596
 4347Piotr Lutostański
Anna Kręglewska-Wnuk
18.0
7.0
 
LB
MA
Ilanka 1 Rzepin
K2
  53.914494
 4480Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
19.0
7.0
 
 
SWSPS CONSTRUCTION Kielce  53.844392
 45100Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0

WPKTB Konin  53.764290
 46101Kacper Kacperski
Ryszard Konopka
5.0
12.0
 
MA
PM
K2
STB Słupsk
  53.734188
 47162Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0

 
MPCKiS Skawina
MTS Piast Skawina
  53.574086
 4872Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
7.0
5.0
 
DSBluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR  53.503984
 4968Zbigniew Lasocki
Jacek Batóg
12.0
7.0

 
ZPTKKF ENERGA Łobez  53.493882
 50125Radosław Szczepański
Monika Sautaux
18.0
4.0
 
PK
KP
Skobud Tarnobrzeg
Jantar Toruń
  53.403780
 51174Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
9.0
18.0

 
PMDARLES SANTERM Gdańsk  53.373678
 5266Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0

WPBudowlani Chodzież  53.273576
 53165Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
11.0
11.0
 
 
WPELEKTROWNIA Żelichowo  53.263474
 5453Sophia Bałdysz
Cathy Bałdysz
5.0
19.0
KJ 
DSObjectivity KS AZS Wratislavia III WR  53.123472
 55126Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
15.0
12.0
 
 
WP
KP
GRICON STARKA Poznań
Chemik Bydgoszcz
  53.053370
 5669Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
 
 
WPCONNECTOR Poznań  53.053268
 57158Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0

 
PD   52.923166
 5827Bartosz Matras
Grzegorz Kułak
7.0
13.0
 
 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy  52.703064
 59180Wiesław Niciński
Lech Warwocki
13.0
9.0
 
LDKDK I Kutno
KDK II Kutno
  52.692962
 60132Katarzyna Abratkiewicz
Maciej Chrobot
2.5
3.0

 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin
TKKF ENERGA Łobez
  52.572860
 61113Włodzimierz Starkowski
Michał Kwiecień
24.0
24.0

MPDiebold Nixdorf Cracovia  52.542758
 6220Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
9.0
7.0
 
 
DSVALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR  52.402656
 63185Marek Jeleniewski
Piotr Busse
18.0
19.0
 
 
SW
SL
SPS CONSTRUCTION Kielce
TB Silesia I Gliwice
  52.362554
 6497Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
15.0
5.0

 
MA
DS
Singleton Warszawa
VALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR
  52.232452
 65184Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
11.0
5.0
 
LB
WP
BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
UNIA WINKHAUS Leszno
  52.192350
 6683Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
21.0
21.0

 
WPRAL VYTAS Poznań  52.092248
 6733Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
11.0
7.0
 
 
MABridge24.pl
Bridge24.pl 2.
  52.072146
 68186Jan Stańczak
Edmund Reczuga
9.0
7.0

 
WMNARIE Morąg  52.042144
 6940Tomasz Winciorek
Justyna Stachowiak-Kluz
18.0
7.0
 
SW
WP
SPS CONSTRUCTION Kielce
GRICON STARKA Poznań
  52.012042
 7049Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
7.0
2.0
 
KJ 
SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
KS AZS Wratislavia XV WR
  52.001940
 71160Marcin Rodziewicz
Andrzej Mazurek
2.5
11.0
 
WPRAL VYTAS Poznań
UNIA II Leszno
  51.771838
 72120Przemysław Klęsk
Grzegorz Adamski
4.0
4.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin  51.771736
 7316Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
4.0
7.0

 
MAMIM UW Warszawa
ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
  51.691634
 74178Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
5.0
 
KJ 
WPELEKTROWNIA Żelichowo  51.671532
 75137Janusz Makaruk
Grzegorz Lewaciak
17.0
18.0

WP
LD
SPÓJNIA BENEXT Kalisz
KDK I Kutno
  51.641430
 7682Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
7.0
7.0

 
WMAmado Trans Olsztyn  51.341328
 77129Maja Żabierek
Hubert Urban
4.0
7.0
KS 
 
SWKamienna Ostrowiec Świętokrzyski  51.331226
 7821Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
13.0
15.0
 
 
PM
LD
ANDRZEJKI Gdańsk
KDK I Kutno
  51.301124
 79156Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
3.0
7.0

 
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy  51.181022
 80122Paweł Miechowicz
Jerzy Mścisz
15.0
13.0
 
LB
WP
Ilanka 1 Rzepin
UNIA WINKHAUS Leszno
  51.02920
 8165Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
12.0
12.0

 
LBKART-EL Gorzów Wlkp.  50.97818
 8294Witold Turant
Marek Tyran
18.0
13.0

 
LDInwit Pabianice  50.88716
 8358Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0

KS 
PMGALERIA Kartuzy  50.74714
 84164Witold Tomaszek
Ewa Miszewska
12.0
19.0
 
KS 
WPELEKTROWNIA Żelichowo  50.68612
 85103Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
5.0
11.0
 
 
DSVALUEMEDIA KS AZS Wratislavia II WR  50.61510
 86106Stanisław Owczarski
Wiesław Żegilewicz
12.0
12.0

LBGOMAD Gorzów Wlkp.  50.4348
 8762Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
7.0
 
DSKS Gwardia V Strachota WR  50.4336
 8841Stanisław Pająk
Piotr Kucharski
15.0
18.0

 
SWHOTEL SENATOR Starachowice  50.3424
 8984Anna Makarewicz
Maciej Dąbrowski
4.0
7.0

 
DS
OP
Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
SYNIS Opole
  50.3112
 90176Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
7.0
11.0

 
SL
OP
BUKS MDK MOSM I Bytom
JKBS Jastrzębie Zdrój
  50.30 1
 91159Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Bogdan Szulejewski
7.0
21.0

 
WP
SW
UNIA WINKHAUS Leszno
SPS CONSTRUCTION Kielce
  50.27 1
 9288Artur Pomarański
Roman Szlachetka
5.0
12.0
 
 
ZPZZBS Szczecin
KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
  50.15 1
 9324Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
12.0
18.0
 
SLKONSTANTA Bielsko-Biała  50.14 1
 9432Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0

 
WPUKB KLEKS Szamotuły  50.08 1
 9579Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
KS 
WPFikot Trefl Poznań
System Poznań
  50.08 1
 9623Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
 
 
LBKART-EL Gorzów Wlkp.  50.07 1
 9734Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
11.0
24.0
 
 
DSKS AZS Wratislavia I WR  50.03 1
 98140Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
5.0
5.0

 
WPGOK Kaczory  49.99 1
 99173Maria Tomczewska
Marek Kozłowski
7.0
4.0
KS 
PM
DS
WIMPEL Gdańsk
KS AZS Wratislavia Wrocław
  49.83 1
 10093Vasil Valchev
Ryszard Smejda
2.0
7.0
 
 
ZPA D Szczecin
ZOIM & FIORI Szczecin
  49.79 1
 101163Marek Kozdrach
Edmund Jas
5.0
5.0

SWDanmar Skarżysko Kamienna
Bristol Art & Medical Spa Busko-Zdrój
  49.77 1
 10287Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0

 
WPCredo Piła  49.77 1
 103111Paweł Chindelewicz
Leszek Hejne
12.0
7.0

 
PM
KP
SDK Tczew
BTG Bydgoszcz
  49.76 1
 104102Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0

WPChaos Gniezno  49.68 1
 10571Leszek Pęcherzewski
Adam Cybulski
7.0
7.0

LDMazowia Płock  49.66 1
 106108Ryszard Sakowicz
Tadeusz Kaczanowski
17.0
19.0
 
LB
ZP
Ilanka 1 Rzepin
A D Szczecin
  49.51 1
 107182Kajetan Wroński
Adam Pigulski
2.5
2.5

WP
DS
System Poznań
KS AZS Wratislavia XIV WR
  49.37 1
 108116Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
5.0
2.5

 
WP
ZP
JAGIELLONKA Piła
MEC-KPPD Szczecinek
  49.31 1
 10960Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0

DSKS Turbo FLY BACK Wrocław  49.03 1
 11061Andrzej Hycnar
Agnieszka Pietrzyk
13.0
5.0

PK
OP
Skobud Tarnobrzeg
JKBS Jastrzębie Zdrój
  49.02 1
 111157Urszula Kędzierska
Edmund Czubak
5.0
11.0

MABATMIX Warszawa  49.00 1
 11252Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
9.0
9.0

DSKS AZS Wratislavia I WR  49.00 1
 113124Robert Stoliński
Paweł Zubiel
15.0
7.0
 
 
ZP
LD
ZOIM & FIORI Szczecin
Intra Łódź
  48.94 1
 11438Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0

KN 
WPSokoły Poznań
IOR II Poznań
  48.89 1
 11554Andrzej Zaleski
Krzysztof Antas
9.0
19.0

PMANDRZEJKI Gdańsk
COMPENSA Gdańsk
  48.73 1
 116155Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
11.0
5.0
 
 
MPDiebold Nixdorf Cracovia  48.56 1
 11790Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
15.0
11.0
 
 
DSKS AZS Wratislavia I WR  48.53 1
 11889Joanna Kokot
Jacek Grzelczak
2.0
13.0
KJ 
 
DS
LD
KS AZS Wratislavia XV WR
KDK I Kutno
  48.38 1
 11939Marta Sikora
Adam Walczyński
4.0
7.0

 
PMAUTO MIRAS Pępowo  48.33 1
 12073Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.5

 
WPJardob Murowana Goślina  48.17 1
 12198Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
5.0
4.0
 
WPPlatan Pleszew  48.09 1
 12217Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
21.0
17.0
 
 
MABridge24.pl  47.76 1
 123151Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
7.0
7.0
 
 
ZPKLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin  47.74 1
 12418Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
4.0
4.0
 
 
ZPTKKF ENERGA Łobez  47.67 1
 125150Tomasz Struzik
Robert Księżopolski
5.0
4.0

DSKBS Kolejarz II Wrocław
KS AZS Wratislavia V WR/za XVI/
  47.60 1
 126128Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
5.0
18.0
 
SWHOTEL SENATOR Starachowice  47.53 1
 12763Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
18.0
4.0

 
SW
MP
HOTEL SENATOR Starachowice
TS Wisła Kraków
  47.38 1
 12819Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
5.0
7.0
 
 
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  47.30 1
 12985Anna Nosalska
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
11.0

 
PM
MP
WIMPEL Gdańsk
ALF-1 Nowy Sącz
  47.13 1
 13055Józef Grewling
Marek Bukowski
7.0
5.0

WPFLUX-MEDICAL Boguniewo
Wełna Skoki
  47.10 1
 131175Marta Maj-Rudnicka
Mariusz Kraśnicki
13.0
9.0

 
LDKDK I Kutno
 
  47.02 1
 132119Edward Wojewoda
Mirosław Roesler
2.5
11.0

WMZorro18  46.71 1
 13329Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0

WPIOR III Poznań  46.31 1
 134154Jerzy Kurianowicz
Sławomir Bogdanowicz
5.0
2.5
 
 
DSZKBS I INSBUD Zgorzelec  46.30 1
 135130Tomasz Gotard
Barbara Gotard
19.0
 

 
PM
GER
ANDRZEJKI Gdańsk
 
  46.07 1
 136139Cezary Bura
Bogdan Grzelak
9.0
5.0

WPUNIA II Leszno  46.07 1
 137138Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry  45.85 1
 138109Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
4.0
4.0

DSBKB I Bolesławiec  45.85 1
 139152Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
7.0
 
WPKTB Konin  45.59 1
 140143Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
3.0
3.0

MABATMIX Warszawa
INTER BLOCK Warszawa
  45.46 1
 14196Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0

KN 
WPCredo Piła
WKBS Września
  45.43 1
 14259Anna Sarniak
Iwona Czajka
19.0
7.0

WM
MA
SYNTEX
INTER BLOCK Warszawa
  45.39 1
 14378Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
4.0
9.0

DSMKS Zakrzów Wrocław  44.96 1
 144161Paweł Stężała
Patryk Araszkiewicz
5.0
5.0
 
 
ZPENTUZJAŚCI Szczecin  44.91 1
 145121Piotr Stanikowski
Robert Komar
3.0
2.5
 
 
WPFikot Trefl Poznań  44.88 1
 14675Joanna Zalewska
Hanna Ciuńczyk
1.5
2.5
KJ 
KJ 
MAAkademia Brydża AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa V
  44.79 1
 14756Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
5.0
5.0

MPMPEC I Tarnów  44.78 1
 148170Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0

 
WPSystem Poznań
Chaos Gniezno
-0.20 44.77 1
 149105Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0

LDVeolia Energia Łódź  44.17 1
 15081Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
2.0
2.5

 
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  44.17 1
 151114Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
1.5

 
MAFORSING WARSZAWA  44.06 1
 15267Zofia Mikołajczyk
Piotr Surdyk
4.0
3.0

 
WPWKBS Września
Nexus Kontrakt Poznań
  43.93 1
 153187Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
15.0
21.0

WP
SL
UNIA II Leszno
TB Silesia I Gliwice
  43.75 1
 15422Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0

WPFikot Trefl Poznań  43.73 1
 155134Marek Ostrowski
Maciej Wybranowski
7.0
4.0

ZP
WP
KB Kołobrzeg
IOR II Poznań
  43.57 1
 156127Jacek Młyńczyk
Andrzej Byzdra
13.0
7.0

MP
PK
TS Wisła Kraków
Carlo Bossi Parfumes Nisko
  43.21 1
 157181Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Galubiński
3.0
2.0
KS 
WPVeolia Energia Poznań
DK Stokrotka I Poznań
  43.13 1
 158168Maksymilian Grochowski
Michał Górski
1.5
1.0

MAAkademia Brydża AZS UW Warszawa  43.10 1
 159179Alicja Myśliwiec
Filip Trojański
1.0
2.0
KJ 
DS
MA
BKB Bolesławiec
Akademia Brydża AZS UW Warszawa
  43.01 1
 160135Agnieszka Brawata
Adam Pruszkowski
 
5.0

LUCKFiS Bełżyce  42.92 1
 161110Patryk Morawski
Mikołaj Cankudis
2.5
2.0

WPDąbrówka MBIT Problems Poznań  42.61 1
 162149Andrzej Janowicz
Wojciech Garczyński
5.0
3.0

 
WPTB Budowlani Poznań  42.42 1
 16326Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5

 
WPNB Praktycy I  42.31 1
 164107Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0

WPUNIA II Leszno  41.81 1
 16564Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.5
1.5
KM 
MPCKiS Skawina II  40.91 1
 166141Piotr Serkowski
Andrzej Winnowicz
1.5
4.0
 
WPLokator Gniezno  40.80 1
 167144Sandra Różańska
Renata Dancewicz
3.0
5.0

MASingleton Warszawa
BATMIX Warszawa
  40.24 1
 16812Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0

WPIOR III Poznań  40.04 1
 169166Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5

WPCredo Piła
IOR III Poznań
  39.02 1
 17031Tadeusz Miesiąc
Jakub Domeracki
3.0
2.5

WPVeolia Energia Poznań  38.97 1
 17176Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
2.5
5.0
 
ZPKLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin  38.83 1
 172177Ewa Morawska
Kajetan Gościański
0.5
1.5
KM 
WPDąbrówka MBIT Problems Poznań  38.36 1
 17391John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
 
WPDK Stokrotka I Poznań
PAB Poznań
  37.20 1
 17442Szymon Graś
Jakub Nawrocki
1.0
0.5

WPDąbrówka Joker Poznań  37.20 1
 17537Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
2.0
3.0

WPVeolia Energia Poznań
System Poznań
  36.97 1
 176115Mirosław Miłaszewski
Karol Filipowicz
19.0
13.0

DSKS AZS Wratislavia I WR
COMFORT SA KSAZ Wratislavia IV/VII/ WR
  30.29 1
 177112Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
11.0
15.0

LBKART-EL Gorzów Wlkp.  27.53 1

 

 Pary.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-06-03 o 19:13:36